logo Lidovky
CZ-sort ...
... přehled všeho důležitého
hhh
VLÁDCI
Připojeno.Spojení je:... Porovnaní O.K. Porovnaní je: 1-
Vložení záznamu do databáze 71
Pořadí
Číslo
Jméno
Rod
Narozen
Žil do
Vládl od:
Vládl do:
Nastavení zobrazení
Měřítko

Notice: Undefined variable: meritko in /3w/nazory.cz/c/czsort/czs-historie-edit.php on line 136
Měřítko není zadané na:mmm
Notice: Undefined variable: meritko in /3w/nazory.cz/c/czsort/czs-historie-edit.php on line 138

echo "E
php..
";

Seznam

Dotaz AnoVm Dotaz AnoV Data Ano.
Číslo Pořadí Jméno Rod Nar.R Nar.M Nar.D Nar2.R Nar2.M Nar2.D Do.R Do.M Do.D Do2.R Do2.M Do2.D Vl.R Vl.M Vl.D Vl2.R Vl2.M Vl2.D Vldo.R Vldo.M Vldo.D Vldo2.R Vldo2.M Vldo2.D Text
00sjsmdrqxevzPyCSzqUBIlLlmqe0000
211Bořivoj I.Přemyslovci852853888889872883
222StrojmírPřemyslovci00883885
233Bořivoj I.Přemyslovci852890885888
244SvatoplukMojmírovci0894888894
255Spytihněv I.Přemyslovci875915894915
266Vratislav I.Přemyslovci888921915921
277LudmilaPřemyslovci860921921921
288DrahomíraP00921925
299VáclavPřemyslovci907935925935
3010Boleslav I.Přemyslovci915972935972
3111Boleslav II.Přemyslovci932999972999
3212Boleslav III.Přemyslovci96510379991002
3313VladivojP0010021003
3414JaromírPřemyslovci975103510031003
3515Boleslav III.Přemyslovci965103710031003
3616Boleslav ChrabrýPiastovci0010031004
3717JaromírPřemyslovci97593510041012
3818Oldřich I.Přemyslovci0010341034
3919JaromírPřemyslovci97593510341034
4020Břetislav I.Přemyslovci10021055103410351055
4121Spytihněv II.Přemyslovci1031106110551061
4222Vratislav II.Přemyslovci1031109210611092
4323Konrád I.Přemyslovci1035109210921092
4424Břetislav II.Přemyslovci0110010921100
4525Bořivoj II.Přemyslovci1064112411001107
5525Konrád II. OtaPřemyslovci0011821182
4626Svatopluk OlomouckýPřemyslovci0011071109
4727Vladislav I.Přemyslovci0011091117
4828Bořivoj II.Přemyslovci0011171120
4929Vladislav I.Přemyslovci0011201125
5030Soběslav I.Přemyslovci0011251140
5131Vladislav II.Přemyslovci0011401172
5232BedřichPřemyslovci0011721173
5333Soběslav II.Přemyslovci0011731178
5434BedřichPřemyslovci0011781182
5636BedřichPřemyslovci0011821189
5737Konrád II. OtaPřemyslovci0011891191
5838Václav II.Přemyslovci0011911192
5939Přemysl Otakar I.Přemyslovci0011921193
6040Jindřich BřetislavPřemyslovci0011931197
6141Vladislav JindřichPřemyslovci0011971197
6242Přemysl Otakar Přemyslovci0011971230
6343Václav I.Přemyslovci0012301253
6444Přemysl Otakar Přemyslovci0012531278
6545Václav II.Přemyslovci0012781278
6646Ota BraniborskýB0012781283
6747Václav II.Přemyslovci0012831305
6848Vratislav III.Přemyslovci0013051306
6949Jindřich KorutaMenhartovci0013061036
7050Rudolf I.Habsburkové0013061307
7151Jindřich KorutaMenhartovci0013071310
7252Jan LucemburskýLucemburkové0013101346
7353Karel IV.Lucemburkové0013461378
7454Václav IV.Lucemburkové0013781419
7555ZikmundLucemburkové0014191437
8555Maxmilián II.Habsburkové0015641576
7656Albrecht II.M0014381439
7858formálně LadislavHabsburkové0014401453
7959Ladislav PohrobHabsburkové0014531457
8060Jiří z PoděbradPáni z Kunštátu0014581471
8161Vladislav JagelonskýJagelonci0014711516
8262Ludvík JagelonsJagelonci0015161526
8363Ferdinand I.Habsburkové0015261564
8666Rudolf II.Habsburkové0015761611
8767MatyášHabsburkové0016111619
8868Fridrich FalckýFalcští0016191620
8969Ferdinand II.Habsburkové0016201637
9070Ferdinand III.Habsburkové0016371657
9777Pokus 3Přemyslovci1735179517551785
9878Pokus2Rod pokus2175017551805018111775178518001805Text 2
9979Pokus1Ppp rod18111111000189111110001841980188175000Text
10080Oldřich I.Přemyslovci0010121033
10181JaromírPřemyslovci00103310341035



Odpojeno.Vstup
PHP
t 9